MKS Oława pokonany w Ząbkowicach Śląskich

Paweł Witkowski
Ostatnia bramka padła w doliczonym czasie gry.

W 22. kolejce lider III ligi MKS Oława nieoczekiwanie przegrał 1:2 w Ząbkowicach Śląskich. Do przerwy goście prowadzili po bramce Dawida Lipińskiego. W drugiej odsłonie lepszy okazał się Orzeł. Stan meczu wyrównał Piotr Woźniak, a w doliczonych minutach zwycięskie trafienie zdobył Damian Szydziak.

W Prochowicach wygrało zaś Motobi. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa podopieczni Marcina Foltyna pokonali Prochowiczankę 3:2.

TUTAJ ZNAJDZIESZ PEŁNE WYNIKI MAŁYCH LIG

Następna kolejka (21-22.04): Polonia/Sparta - Celuloza, Arka - Orzeł Z., MKS - Ilanka, Orzeł M. - Bielawa, Pogoń - Prochowice, Motobi - Lechia ZG, Polonia T. - Lechia Dz.