Piłka nożna: Moto-Jelcz przegrał w sparingu ze Strzelinianką

red.
W rozegranym w niedzielę sparingu Moto-Jelcz Oława przegrał na własnym boisku ze Strzelinianką Strzelin 1:1. Jedyną bramke dla oławian strzelił w 61. min Paweł Skorupa.

MOTO-JELCZ OŁAWA - STRZELINIANKA STRZELIN 1:3 (0:1 - gol dla Moto-Jelcza Paweł Skorupa, 61. min.)

MOTO-JELCZ OŁAWA: Sebastian Mordal - Bartłomiej Płomiński, Jakub Kalinowski, Michał Sikorski, Dawid Pożarycki - Stefan Karnatowski, Dominik Wejerowski (55 Daniel Pawlak), zawodnik testowany, Mateusz Poważny - Paweł Skorupa, Andrzej Gancarczyk.

STRZELINIANKA STRZELIN: (I połowa) Piotr Król - Piotr Widziak, Łukasz Bochorodycz (30 Jakub Skorupski), Łukasz Suchecki, Jakub Stopa, Piotr Dubaniowski, Marcin Józefowicz, Krzysztof Rogan (30 Rafał Sukiennik), zawodnik testowany, Krzysztof Burtan, zawodnik testowany. (II połowa) Piotr Król - zawodnik testowany, Jakub Skorupski, Łukasz Suchecki (60 Łukasz Bochorodycz), Miłosz Bandura, Tomasz Kaczmarek, Marcin Józefowicz (60 Krzysztof Rogan), zawodnik testowany, Tomasz Masłowski, Tomasz Bartosz.