Polonia/Sparta Świdnia - MKS Oława 1:2

PG
Nie powiodło się piłkarzom trzecioligowej Polonii/Sparty Świdnica w pojedynku inaugurującym rundę wiosenną

Świdniczanie przegrali na swoim boisku 1:2 z MKS-em Oława. Losy pojedynku rozstrzygnęły się już do przerwy.

Goście objęli prowadzenia w 20 minucie, po trafieniu Waldemara Gancarczyka, a w 26 minucie Łukasz Ochmański wykorzystał rzut karny i było 2:0. Także z „jedenastki” kontaktową bramkę strzelił w 37 minucie dla Polonii/Sparty Dariusz Filipczak.

Ten rzut karny mógł odmienić losy meczu bo po faulu na Krzysztofie Goździejewskim czerwoną kartkę zobaczył i opuścił boisko, zawodnik gości – Dawid Pożarycki. MKS pomimo, że grał od tego momentu w osłabieniu to zdołał jednak utrzymać minimalną przewagę do ostatniego gwizdka sędziego.